18 Lipiec 2016

W dniu 13 lipca 2016 r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Bulkowie odbyło się spotkanie wolontariuszy z Centrum Wolontariatu Gminy Bulkowo w sprawie organizacji rajdu rowerowego w ramach projektu dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności...

18 Lipiec 2016

W dniu 11 lipca 2016 roku, w sali posiedzeń Urzędu Gminy Bulkowo odbyło się spotkanie informacyjne przedstawiciela firmy EcoWipes Sp. z o. o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim – pani Barbary Budyty z mieszkańcami naszej gminy zainteresowanymi podjęciem pracy w w/w firmie.

Na spotkaniu...

18 Lipiec 2016

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie poszukuje osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności zawierającym wskazania do uczestnictwa w terapii zajęciowej.

Warsztat Terapii Zajęciowej realizuje zadania w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej,...

Program "Rodzina 500 plus"

Ustawa z dnia 11 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci - tzw. Program "Rodzina 500 plus" wprowadziła od dnia 1 kwietnia 2016 r. świadczenie wychowawcze.

Celem świadczenia wychowawczego jest częściowe pokrycie wydatków związanych z wychowywaniem dziecka, w tym z opieką nad nim i zaspokojeniem jego potrzeb życiowych.

Świadczenie wychowawcze przysługuje:
- matce,
- ojcu,
- opiekunowi faktycznemu dziecka,
- opiekunowi prawnemu dziecka.

Świadczenie wychowawcze przysługuje do dnia ukończenia przez dziecko 18. roku życia.

Kontakt

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bulkowie

09-454 Bulkowo, ul. Szkolna 1

tel/fax: 24 265 20 13 wew. 13
mail: gops@bulkowo.pl

Przyjaciele

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.